top of page

כמעט כתבתי כאן ציטוט בנוסח "אם אתה רוצה להגיע מהר - לך לבד, אם אתה רוצה להגיע רחוק לך ביחד", אבל החלטתי שעדיף להגיד פשוט כמה אני אוהב, מעריך ומוקיר-תודה על כמה אנשים שבלעדיהם דרכי לא הייתה נראית אותו הדבר.

יפעת היא חברתי הטובה ושותפתי ב-15 השנים האחרונות. היא מקצוענית אמיתית, חכמה, אמפתית, כייפית ושנונה, ואחד האנשים הבודדים שמבינים את כל הבדיחות שלי (תמיד מבינה שזו בדיחה גם בלי שאשים סמיילי).  מנחים יודעים כמה זה לא פשוט להנחות ב-co (להנחות יחד עם מנחה נוסף), ועם יפעת זה תמיד נוח וזורם - והמשתתפים תמיד שמים לב,  ונותנים לנו פידבק על כך.

שותפה שלי באתגר הפוקוס, מנכ"לית חברת  Saltoz, יזמת בנשמה,  והנשיאה היוצאת של הצ'פטר הישראלי של ארגון היזמים הבינלאומי EO,  וגם נושאת תפקיד בהנהגה באירופה.

מנחה ומרצה מצוינת ומומחית בפיתוח הנהלות גלובליות בכירות בארץ ובחו"ל.

יש ליפעת יכולת אבחנה חדה והיא יודעת לשאול שאלות מאתגרות שמובילות אתכם לתובנות מפתיעות. היא יודעת להעצים, לתת השראה ולגרום לך להסתכל על אתגרים ישנים בעיניים חדשות.

אין לי ספק שיפעת היא האדם שהייתי בוחר ללוות אותי בעצמי, ולהיות ב Advisory board שלי.

בתהליכים הארגוניים שיפעת מובילה, היא אף פעם לא משתמשת בפתרונות מדף. רק תנו לה מצב מיוחד, או צורך מאתגר והיא מיד ניגשת בהתלהבות וברגישות לחדד את הצרכים ולתפור פתרון ייחודי וקולע, לצרכים הנקודתיים של כל הנהלה ולקוח. יפעת היא גם אחת המנחות הנדירות שמאחוריהן קילומטראז' ניהולי מפואר וכשהיא מלווה הנהלה, זה מורגש מאוד ועושה הבדל בתוצאות.

ליפעת יש תואר שני בהתנהגות ארגונית מהפקולטה לניהול באונ' תל אביב ותואר ראשון בפסיכולוגיה וקרימינולוגיה מאונ' בר-אילן. את המחקר האקדמי שלה היא עשתה בנושא מנהיגות מתמירה. יפעת חברה במועדון ה-Debate של בוגרי אוניברסיטת תל אביב. אה, ואיך שכחתי: א-ל-ו-פ-ה ב-Networking וגם מלמדת את הנושא.

כיזמת, היא מביאה את הידע הניסיון וההבנה המעמיקים שלה ביזמות,  לכל Advisory board, הנהלה ותהליכים ארגוניים.

אורית פרץ
מנחה, מרצה ודולה של מנחים, מנהלים וסדנאות 
יפעת גרכט
מנחה מרצה ויזמת 

בחברת Essence אורית מובילה צוות של מדריכים ומנחים שמביאים את כל הטוב הזה לתוך שורה מכובדת של ארגונים.

 

כששואלים אותה 'מה למדת' ?
היא עונה שההשכלה הגבוהה ביותר שלה היתה מתוך ניהול והנחיה של 30 אנשי הדרכה והנחיה ב-yesCOOL- בית הספר להדרכה, למידה ומנהיגות בחברת yes, ומתוך שנותיה כמדריכה ומנחה ב'סלקום' ומסבירה שניהול הקורסים השוטף הזה, לא יכול להתחלף בעשרות מאמרים ,בעבודות סמינריון ובמבחנים.
אם לוחצים, אז היא מודה שלמדה באוניברסיטת תל אביב  BA בסוציולגיה ואנתרופולוגיה,  ותואר MA בלימודי עבודה עם התמחות במשאבי אנוש.
לימודיי ייעוץ ארגוני בל.ה.ב- לימודי הכשרה בניהול ברקאנטי, ת"א,  ולימודיי הנחיית קבוצות בביה"ס לעבודה סוציאלית באונ' תל אביב.
 

אורית היא נשמה. והיא שחקנית נשמה, מעניקה מכל הנשמה,  אוהבת אנשים, ואלו הן  רק חלק מהסיבות שהלקוחות שלה וגם הקולגות שלה מתים עליה ומעריכים אותה.

לאתר של חברת Essence :  

http://bessence.co.il/

אורית היא חברתי הטובה והאדם הכי נדיב ומפרגן שפגשתי.

לפני הרבה שנים הייתה לקוחה שלי, ואח"כ הפכה לחברה ושותפה יקרה לדרך.

הקימה וניהלה את yesCOOL, מרכז ההדרכה של חברת Yes,  וכיום מנכ"לית חברת Essence.

אורית מגדירה עצמה כ"דולה", התומכת בלידתם של מנחים, מדריכים, מנהלים וסדנאות.

מקצוענית אמיתית,  מובילה בתחומה, עוסקת בהנחיית סדנאות, ומזה שנים מלמדת מדריכים,מנהלים ומנחים כיצד להנחות, כיצד ללמד מכל הלב וכיצד ליצור חוויה, חווית למידה וחווית עבודה.  

אלדד אראל
מנחה, מרצה, מנהל בעצמו, מאמן ומנטור למנהלים 

 

אלדד אדם מעורר השראה,  מנחה כריזמטי ואנרגטי, מהנדס מערכות מידע בהכשרתו (בוגר בהצטיינות מהטכניון), ועם נסיון של 15 שנה בניהול צוותי מהנדסים. מזה 20 שנה מעביר סדנאות הכשרה פיקודיות בחיל הים במסגרת קורסי חובלים, קציני חוף וקורסי פיקוד מתקדם. (רס"ן במילואים, בוגר קורס חובלים). מנחה ומלווה מנהלים איך להגיע לתוצאות יוצאות דופן בתחומי האחריות ובמערכות היחסים שלהם בארגון.

אלדד עוזר למנהלים לפעול בצורה מכוונת, נכונה ומדויקת - כדי להוציא את המיטב שבהם ולעשות אותם עוד יותר טובים.
אם נדע לעצור, להתבונן, ולכוון לפני כל פעולה, אמירה או החלטה חשובה שאנחנו לוקחים - הפעולות שלנו תהיינה אפקטיביות, נינוחות, מדויקות והתוצאות שנראה במציאות חיינו יהיו יוצאות דופן.

ב-15 השנה האחרונות אלדד עובד בתחום ה-Telecom, מנהל כיום צוות אימפלמנטציה מבוזר של 15 מהנדסים באירופה ובאסיה.

​שותפות ושותפים לדרך

ראו גם: על סער פאר

bottom of page